Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Szkolenie w ramach projektu „Rowerem po Ukrainie”

Zarząd Polskiego Klubu Ekologicznego Koło w Gnieźnie zaprasza na szkolenie w ramach projektu „Rowerem po Ukrainie”,  które odbędzie się 19 września w godz. 12.00–14.30  w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.   

Tematyka szkolenia:

- "Dobre i złe praktyki wykorzystania  środków  unijnych i innych do rozbudowy  infrastruktury rowerowej" – Marcin Hyła, Prezes Stowarzyszenia Miasta dla rowerów (ogólnopolska sieć organizacji rowerowych)

- "System Tras Rowerowych  dla  Gdańska" - mgr Barbara Pujdak,  zastępca Dyrektora Biura Rozwoju Gdańska  (od 30 lat prawnik, od ponad 20 samorządowiec, a od ponad 10 urbanistka).

Projekt został sfinansowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Przemiany w Regionie” – RITA, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas