Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Masa Krytyczna 2012

Dnia 21 września o godzinie 17.00 z gnieźnieńskiego Rynku wyruszy Masa Krytyczna. Rowerzyści opanują ulice centrum miasta w celu zwrócenia uwagi na potrzebę tworzenie ścieżek rowerowych oraz wzbudzenie u kierowców świadomości, że cykliści, to pełnoprawni uczestnicy ruchu drogowego. Jeśli chcesz, aby w Gnieźnie powstawały ścieżki rowerowe i aby nasze miasto stało się przyjazne dla rowerzystów, przyjedź na gnieźnieński Rynek i weź udział w imprezie.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas