Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Warsztaty PKE - "Zapobieganie zmianom klimatu" 2008

Rok 2008 ogłoszono "Rokiem klimatu i środowiska". 
Polski Klub Ekologiczny jako członek Koalicji Klimatycznej realizuje projekt "SOS klimat", podejmuje działania mające na celu podniesienie poziomu społecznej świadomości zagrożeń związanych ze zmianami klimatu, a co za tym idzie także zwiększenie aktywności społeczeństwa w dziedzinie ochrony klimatu.. Polski Klub Ekologiczny koło w Gnieźnie postanowił zachęcić młodzież do czynnego udziału w zapobieganiu zmianom klimatycznym. W tym celu 3 i 4 grudnia 2008 r. przeprowadzono warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. "Zapobieganie zmianom klimatycznym".

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.