Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Spotkanie grudniowe

Polski Klub Ekologiczny  Koło  w Gnieźnie  serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków Klubu na ostatnie w tym roku kalendarzowym planowe zebranie.

Termin – pierwsza środa miesiąca grudnia tj. 4.12. 2013 r. wyjątkowo o godz. 17.00.

W planie podsumowanie imprez organizowanych w roku 2013, a także przedyskutowanie ciekawych pomysłów z zakresu edukacji ekologicznej do realizacji w 2014 r. i ocena partnerów do wspólnego realizowania projektów i konkursów w kolejnym roku działalności PKE. Planujemy miły przedświąteczny nastrój, zapach naturalnej choinki i degustacje potraw wykonanych własnoręcznie przez członków Koła.

Wybieramy się do Leśniczówki Nowaszyce, środek transportu (bus) będzie podstawiony na przystanku MPK w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego przy Szkole Podstawowej nr 2. Bardzo proszę o punktualne przybycie. 

Proszę o potwierdzenie obecności

Prezes PKE Koło w Gnieźnie

Grażyna Bernaciak

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas