Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

„SZUKAMY RADY NA ODPADY”

Polski Klub Ekologiczny  Koło w Gnieźnie  przy współpracy Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego   w Gnieźnie organizuje

Młodzieżowe Forum Ekologiczne pod nazwą

„SZUKAMY RADY NA ODPADY”

Forum odbędzie się 22 listopada 2013 r. o godz. 1100 w Miejskim Ośrodku Kultury  w Gnieźnie ul. Łubieńskiego 11.

Impreza ta skierowana jest do młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych Powiatu Gnieźnieńskiego i studentów gnieźnieńskich uczelni.

Ta cykliczna impreza organizowana jest od wielu lat i poświęcona popularyzacji ważnych zagadnień z zakresu ochrony środowiska i promocji lokalnych działań ekologicznych.

Wykłady i prezentacje będą poświęcone gospodarce odpadami komunalnymi  i zagadnieniom segregacji:

- Joanna Piwońska EKOSFERA „Śmieci to skarb”

- Anna Szymkowiak ECER  RECYKLING Sp. z o.o. Luboń „Zagospodarowanie odpadów komunalnych poprzez produkcje paliw alternatywnych”

- Ewa Menz URBIS Sp. z o.o. Gniezno „System unieszkodliwiania odpadów komunalnych dla gmin objętych Porozumieniem wraz z budową Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie – koncepcja i aktualny stan zaawansowania prac”

 

Aby zwiększyć aktywność młodzieży ogłoszono konkurs na projekt: Domowe centrum segregacji odpadów, którego rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi podczas Forum.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas