Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

XIV Gnieźnieński Rajd Rowerowy

W sobotę 8 czerwca 2013 r. na Gnieźnieńskim Rynku spotkali się rowerzyści, aby uczestniczyć w XIV Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przez Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie i Stowarzyszenie Światowid z siedzibą w Łubowie. Imprezie patronował Starosta Gnieźnieński  oraz medialnie Telewizja Gniezno, Radio Gniezno oraz Przemiany na Szlaku Piastowskim.

Wyjazd z Rynku i bezpieczny przejazd przez miasto zabezpieczały patrole Policji i Straży Miejskiej, którym za tą opiekę serdecznie dziękujemy. Ponieważ tego dnia pogoda dopisała gotowość do rowerowej przygody podjęło 110 rowerzystów w różnym wieku, kilkuletnie dzieci, młodzież   i dorośli. Droga do Mielna gm. Mieleszyn zajęła około 2 godzin, a na miejscu w dawnym Domu Wczasów Dziecięcych czekało pyszne ciasto, napoje i obowiązkowa grochówka.  

Tam dołączyła do nas grupa 24 rowerzystów z Karniszewa. Były gry, zabawy i konkursy, do których nie zabrakło  chętnych, gdyż na zwycięzców czekały nagrody.  Ponadto upominki zostały rozlosowane wśród wszystkich uczestników rajdu. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu za wydawnictwa promocyjne, Spółce PEC w Gnieźnie za ciekawe upominki oraz indywidualnym sponsorom.

W drodze powrotnej padały zapytania, kiedy znów ruszymy na rowerowe szlaki. Zapewniamy, że będziemy organizować kolejne, bo uśmiechnięte twarze uczestników są dla nas najlepszym podziękowaniem za trudy organizacyjne.

Załączamy zdjęcia.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas