Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

XIV Gnieźnieński Rajd Rowerowy

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie informuje, że w dniu  8 czerwca 2013 r.  w ramach obchodów Dnia Bez Samochodu obędzie się  impreza pn. XIV Gnieźnieński Rajd Rowerowy”  na dwóch trasach: 

Gniezno – Mielno – Gniezno oraz Karniszewo – Mielno – Karniszewo

W dawnym Domu Wczasów Dziecięcych w Mielnie gm. Mieleszyn planowany jest odpoczynek, poczęstunek i zajęcia sportowe. Dla uczestników Rajdu Organizatorzy przewidują losowanie drobnych upominków.

Ponieważ dotychczas organizowane Rajdy cieszyły się dużym powodzeniem, mamy nadzieję, że również w tym  nie zabraknie sympatyków jazdy rowerowej i miłego spędzenia czasu na łonie natury.  

Serdecznie zapraszamy! Zbiórka i zapisy na Gnieźnieńskim Rynku o godz. 9.30

Regulamin rajdu

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas