Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

XVIII Gnieźnieńskie Prezentacje Ekologiczne

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVIII Gnieźnieńskich Prezentacjach Ekologicznych.
Zapraszamy dzieci i młodzież przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursach, których rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 24 kwietnia 2013 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie w ramach obchodów Dnia Ziemi.
Poniżej zamieszczamy Regulaminy dla poszczególnych grup wiekowych. Zostaną one również dostarczone do placówek oświatowych i wychowawczych w formie pisemnej.
 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas