Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Ochrona siedlisk jerzyków

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie informuje, że z okazji Dnia wiosny  21 marca 2013 r. odbędą się spotkania Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 2 w Gnieźnie i Szkole Podstawowej nr 5,  których tematem będzie Ochrona siedlisk jerzyków. Prezentacje z tego tematu przedstawi Pan Adam Gatniewski, który od wielu lat troszczy się, aby te pożyteczne ptaki miały gdzie mieszkać, a nasze budownictwo było dla nich przyjazne. Chętnych do poznania tego zagadnienia prosimy o kontakt z Prezesem PKE Koła w Gnieźnie Grażyną Bernaciak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas