Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Konkurs fotograficzny „Niska emisja – jak ją widzimy”

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zachęca do udziału w IX edycji konkursu fotograficznego na temat „Niska emisja – jak ją widzimy”. Konkurs  adresowany  jest  do  uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, uczniów gimnazjów i szkół średnich oraz studentów.

Partnerem projektu jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie. Kampania uzyskała finansowe wsparcie ze strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a patronat nad tym działaniem objął pan Jacek Kowalski, Prezydent Gniezna.

Konkurs trwa do 4 grudnia 2012 roku, a wręczenie nagród nastąpi w dniu 11 grudnia 2012 roku podczas podsumowania kampanii  edukacyjno–informacyjnej  „Niska emisja to wysokie ryzyko” - przygotowanej przez Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie oraz Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie.

Projekt dofinansowany przez WFOŚ i GW w Poznaniu.

Regulamin konkursu fotograficznego - „Niska emisja jak ją widzimy”.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas