Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Ekolider 2018

Zarząd Polskiego Klubu Ekologicznego Koło w Gnieźnie przypomina o terminie zgłoszeń do największej imprezy ekologicznej w naszym powiecie EKOLIDER 2018, który upływa z dniem 30 kwietnia 2018

Konkurs Ekolider to impreza, która podsumowuje działalność placówek różnych szczebli w zakresie ochrony przyrody i uwrażliwienia na środowisko naturalne. Przedstawiciele szkół   i przedszkoli sporządzają dokumentację z działań proekologicznych w postaci kronik i potwierdzeń zbiórki surowców wtórnych oraz dokarmiania zwierząt leśnych.

Organizatorami imprezy jest Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski, Polski Klub Ekologiczny oraz Nadleśnictwo Gniezno i Koła Łowieckie Powiatu Gnieźnieńskiego.

Jak co roku przewidziane są cenne nagrody dla placówek aktywnych w zakresie działań na rzecz ochrony przyrody i całego środowiska naturalnego.

W załączeniu Regulamin imprezy i zestawienie.

Regulamin

Zestawienie

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas