Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Sport dla Wszystkich, Recykling dla Każdego”

sdwArtur Łobocki  z Fundacji RECAL napisał do nas:

Wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki ogłosiliśmy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Sport dla Wszystkich, Recykling dla Każdego”, realizowany w ramach globalnej inicjatywy „Take Back Your Streets!” Międzynarodowego Stowarzyszenia Sportu dla Wszystkich TAFISA. Szczegółowy opis Konkursu, wraz z regulaminem i zgłoszeniem znajduje się na stronie: http://www.recal.pl/aktualnosci/69-konkurs-plastyczny-sport-dla-wszystkich-recykling-dla-kazdego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 listopada, ale już teraz proszę o publikacje na stronach internetowych, mediach społecznościowych oraz przekazanie zainteresowanym osobom.

Wspomniany konkurs plastyczny jest jednym z elementów sportowych działań Fundacji RECAL, których elementem jest również możliwość uzyskania przez organizatorów wydarzeń sportowych bezpłatnych napojów izotonicznych w aluminiowych puszkach: http://www.recal.pl/aktualnosci/13-take-back-your-streets. Organizatorzy wszystkich wspieranych wydarzeń prowadzą działania promujące recyklingu oraz zbiórkę pustych puszek. Na chwilę obecną wsparcie uzyskało ponad 180 wydarzeń sportowych: http://www.recal.pl/aktualnosci/66-100-x-tafisa-2016. Cały czas prowadzimy nabór kolejnych wniosków.

Chętnie odpowie na ewentualne pytania i udzieli dodatkowych wyjaśnień.   

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas