Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Zaproszenie

Zarząd Polskiego Klubu Ekologicznego  Koło w Gnieźnie  serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków Klubu na najbliższe zebranie, które odbędzie się  w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie ul. Łubieńskiego 11 dnia 05.10.2016 r.  o godz. 18.00. 

Gościem spotkania będzie Pan Bartosz Krąkowski ornitolog z zamiłowania, człowiek i pasjonat o dużej wiedzy na temat życia i zwyczajów ptaków, organizator obrączkowania i ich liczenia. Podzieli się z nami swoimi doświadczeniami w obserwacji ptaków.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich zainteresowanych życiem naszych rodzimych gatunków ptaków na organizowane przez Towarzystwo Ochrony Ptaków liczenie ptaków organizowane już tradycyjnie na Stawach Kiszkowskich.

Zbiórka chętnych 2 października 2016 r. o godz. 10 00 w Brudzewku przed Kiszkowem.

Prezes PKE Koło w Gnieźnie

Grażyna Bernaciak

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas