Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Dobór roślin w ogrodzie bylinowym

bylinyZarząd Polskiego Klubu Ekologicznego  Koło w Gnieźnie  serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków Klubu na najbliższe zebranie, które odbędzie się  w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie ul. Łubieńskiego 11 dnia 03.03.2016 r.  o godz. 18.00.

Tematem spotkania będzie „Dobór roślin w ogrodzie bylinowym”

Naszymi gośćmi będzie młodzież wraz z nauczycielem z Technikum Architektury Krajobrazu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Gnieźnie.

 

Planujemy spotkanie w formie warsztatów, co pozwoli określić indywidualne potrzeby, możliwości i marzenia właścicieli ogrodów, w celu urządzenia atrakcyjnych rabat bylinowych.

                                                                                             Prezes PKE Koło w Gnieźnie

                                                                                                 Grażyna Bernaciak

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas