Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Zebranie sprawozdawczo–wyborcze

Dnia 3 marca 2016 r. na kolejnym posiedzeniu członków odbyło się zebranie sprawozdawczo–wyborcze Polskiego Klubu Ekologicznego Koło w Gnieźnie. Po wysłuchaniu i przegłosowaniu sprawozdania merytorycznego i finansowego członkowie Koła PKE przystąpili do wyboru władz na kolejną 3-letnią kadencję. 

Przedstawiamy skład Zarządu: Prezes Grażyna Bernaciak, vice Prezes Małgorzata Jóskowiak Reszko, skarbnik Jadwiga Biadasz, sekretarz Justyna Kowalska, członek Zarządu Marek Burzyński.

Zapraszamy do współpracy i udziału w spotkaniach, które odbywają się tradycyjnie  w pierwszą środę miesiąca o godz. 18 w siedzibie Koła – Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie ul. Łubieńskiego 11.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas