Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Audycje radiowe

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie serdecznie zaprasza do wysłuchania naszych audycji radiowych emitowanych na antenie Radio Gniezno.

Najbliższa audycja już 19 grudnia 2015 r. o godz. 10 15.

 

Tematem przewodnim będzie „Choinkowy zawrót głowy” oraz konkurs o tematyce ekologicznej.

Audycje ekologiczne prowadzone są w Radio Gniezno już od 17 lat i mają na celu popularyzację wiedzy o środowisku oraz promocję postaw prośrodowiskowych, zdrowego stylu życia, odpowiedzialności i solidarności społecznej dotyczącej zagadnień ochrony przyrody. Prowadzone są przez dziennikarzy Radia Gniezno, członków Polskiego Klubu Ekologicznego, a w ostatnich latach przez młodzież z klasy medioznawczej III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie. Często zapraszamy do udziału specjalistów z różnych dziedzin. Tradycją też stały się konkursy prowadzone na żywo.

Do usłyszenia na antenie Radia Gniezno! Na pewno każdy z Was usłyszy wiele interesujących wiadomości o tym, co dzieje się w naszym najbliższym środowisku, ale również w sprawach o znaczeniu globalnym.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas