Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Gnieźnieńskie Młodzieżowe Forum Ekologiczne

             Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie wraz ze  Starostwem Powiatowym w Gnieźnie mają zaszczyt zaprosić młodzież szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentów do udziału w Gnieźnieńskim Młodzieżowym Forum Ekologicznym, które odbędzie się w dniu 20 listopada 2015 r. o godz. 11 00  w Centrum Kultury EsTeDe  przy ul. Roosevelta 42 w Gnieźnie.

Ta cykliczna impreza organizowana jest od wielu lat i poświęcona popularyzacji ważnych zagadnień  z zakresu ochrony środowiska i promocji lokalnych działań ekologicznych. Tegoroczne Forum odbywa się pod hasłem „ Ekofilozofia czyli jak żyć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym”.

Wykłady i prezentacje będą poświęcone:

-  „Co to jest Probiotechnologia? Pożyteczne mikroorganizmy dla człowieka i środowiska” przedstawi Pan Sławomir Gacka Prezes Probiotics Polska Sp. z o.o.

- „Regionalne osobliwości świata roślin – przykłady zagrożeń, ochrona” Przedstawi Pan Maciej Jędrzejczak Prezes Stowarzyszenia Promocji Dziedzictwa „Kasztelania Ostrowska”.

Aby zwiększyć aktywność młodzieży ogłoszono Konkurs na prezentację multimedialną pod hasłem „Zmień swoje życie na bardziej eko – 10 zasad ekologicznego stylu życia”,  którego rozstrzygnięcie wraz z wręczeniem nagród nastąpi podczas Forum. 

Regulamin Konkursu                                 

Proszę o wydelegowanie przedstawicieli szkoły – do 10 osób młodzieży z opiekunem oraz potwierdzenie uczestnictwa do 17 listopada 2015 r. nr tel.606 803 769.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas