Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Spotkanie autorskie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie  serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków Klubu na spotkania, które odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 18 00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie.

Na ostatnim spotkaniu w dniu 6 maja gościliśmy Panią Annę Zgierun-Łacina, mieszkającą w Gnieźnie pisarkę, autorkę serii bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych  i obyczajowych. Pani Anna Łacina jest z wykształcenia i pasji biologiem. Jak wyczytaliśmy   w notkach biograficznych „genetyk, biolog molekularny, dziennikarka, nauczycielka, zielarka, wiedźma, żona, matka, słowem człowiek o gargantuicznym apetycie na życie”. Podczas rozmów fascynowała nas jej ciekawość świata, optymizm i pogoda ducha. W miłej atmosferze, przy filiżance herbaty mogliśmy śledzić losy bohaterów książek adresowanych do najmłodszych o świecie wirusów i bakterii, poznać literaturę dla młodzieży i dorosłych, w których znajdziemy również nasz miasto Gniezno. Kilka książek wzbogaciło nasze domowe biblioteczki. Pani Ania swoją wiedzę i pasję przekazuje również bezpośrednio dzieciom i młodzieży w placówkach oświatowych, już na drugi dzień była gościem w Szkole Podstawowej nr 5 w Gnieźnie. Zachęcamy do przeczytania książek których tytuły można znaleźć na stronach internetowych.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas