Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

XX Gnieźnieńskie Prezentacje Ekologiczne

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie w ramach obchodzonego na całym świecie Dnia Ziemi, przypadającego 22 kwietnia  organizuje wraz ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie XX Gnieźnieńskie Prezentacje Ekologiczne pod hasłem „Rowerowe eko-inspiracje”

Prezentacje odbędą się dnia 20 kwietnia 2015 roku.

W trakcie imprezy odbędzie się:

  -   dla przedszkoli – o godz. 10 00 zbiórka i powitanie grup przedszkolnych z rodzicami i opiekunami na ulicy Bolesława Chrobrego od ulicy Mieszka I, przemarsz ulicą Bolesława Chrobrego  do Rynku, podczas przemarszu prezentacja haseł oraz rozdawanie gadżetów odblaskowych mieszkańcom Gniezna, spotkanie z władzami lokalnymi i przekazanie petycji przedszkolaków,

o godz. 11.00 w Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego 11

  -  dla szkół podstawowych – konkurs  Międzyszkolnego Powiatowego Turnieju „Rowerowe eko–inspiracje” i  konkurs piosenki ekologicznej,

  -  dla gimnazjów: rozstrzygnięcie konkursu na projekt ulotki „Rowerem poznajemy Powiat Gnieźnieński”

Prezentacje odbywają się w ramach obchodzonego na całym świecie Dnia Ziemi, przypadającego 22 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznych Prezentacjach dzieci i młodzież wraz z opiekunem ze wszystkich placówek zgłoszonych do konkursów (może być 10 osobowa reprezentacja szkoły lub cała klasa dopingująca uczestników konkursów).

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas