Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Zapraszamy na spotkanie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich członków i sympatyków Polskiego  Klubu  Ekologicznego   Koło w Gnieźnie, które tradycyjnie odbywają się  w pierwszą środę miesiąca w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Łubieńskiego 11 w Gnieźnie.

Najbliższe spotkanie 4 marca 2014 r. wyjątkowo o godz. 17 00.  

 

Będziemy gościć Pana Marcina Szymczaka absolwenta Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, który jest doświadczonym myśliwym, sokolnikiem i ornitologiem, prowadzącym firmę Ptasior. Firma zajmuje się usługami sokolniczymi i wzięła swój początek od pasji jej właściciela. Pan Marcin Szymczak odbył staż łowiecki i sokolniczy w Stacji Badawczej Polskiego Związku Łowieckiego w Czempiniu, co dało mu możliwość zdobycia umiejętności i odkrycia w sobie pasji do sokolnictwa. Obecnie jest jednym z najlepszych specjalistów  w Polsce z pełnymi uprawnieniami, i chętnie dzieli się swoją wiedzą i zamiłowaniem do drapieżnych ptaków i zwierząt. Prowadzi zajęcia edukacyjne, pokazy lotów jak i doradztwo w zakresie ochrony obiektów przed ptakami i zwierzętami. Na spotkanie weźmie ze sobą kilka ptaków i przedstawi ich niektóre umiejętności i zwyczaje.

Omówimy również bieżące sprawy naszej organizacji oraz przygotowania do Gnieźnieńskich Prezentacji Ekologicznych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie !

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas