Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Gnieźnieńskie Młodzieżowe Forum Ekologiczne

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie wraz ze  Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Nadleśnictwem Gniezno mają zaszczyt zaprosić młodzież szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentów do udziału w Gnieźnieńskim Młodzieżowym Forum Ekologicznym, które odbędzie się w dniu 27 października 2014 r. o godz. 1100  w Miejskim Ośrodku Kultury  przy ul. Łubieńskiego 11 w Gnieźnie.

Ta cykliczna impreza organizowana jest od wielu lat i poświęcona popularyzacji ważnych zagadnień  z zakresu ochrony środowiska i promocji lokalnych działań ekologicznych. Tegoroczne Forum odbywa się pod hasłem „Las – dziedzictwo i odpowiedzialność”.

Wykłady i prezentacje będą poświęcone bioróżnorodności ekosystemów leśnych oraz  rozwojowi gospodarki i techniki leśnej.

-  „Las naturalne bogactwo” przedstawi dr inż. Wojciech Kowalkowski z Katedry Hodowli Lasu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

- „ Jak technika leśna wpływa na gospodarkę w lasach” dr inż. Józef Grodecki z Katedry Techniki Leśnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Aby zwiększyć aktywność młodzieży ogłoszono Konkurs fotograficzny pod hasłem „Las w obiektywie”,  którego rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi podczas Forum.                                

Proszę o wydelegowanie przedstawicieli szkoły – do 10 osób młodzieży z opiekunem oraz potwierdzenie uczestnictwa do 20 października 2014 r.

nr tel. 606 803 769.

Regulamin konkursu

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas