Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

„Zdrowe powietrze i czysta energia dla wszystkich”

Serdecznie zapraszam na spotkania wszystkich członków i sympatyków Polskiego  Klubu  Ekologicznego   Koło w Gnieźnie, które tradycyjnie odbywają się w pierwszą środę miesiąca w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Łubieńskiego 11 w Gnieźnie.

Najbliższe spotkanie już 3 września 2014 r. o godz. 18 00.  

Będziemy omawiać przedsięwzięcie pn. „Zdrowe powietrze i czysta energia dla wszystkich” realizowane wraz ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i Wielkopolską Agencją Zarządzania Energią, dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Poznaniu.

Ponadto zaplanujemy kolejną imprezę  Młodzieżowe Forum Ekologiczne oraz towarzyszące mu konkursy dla dzieci i młodzieży. 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas