Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie zrzesza osoby fizyczne i prawne zainteresowane ochroną i kształtowaniem środowiska przyrodniczego i kulturowego człowieka zgodnie z zasadami ekorozwoju.

Spotkania naszego Koła odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, oprócz wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego o godzinie 18.00. 

Zapraszamy!!!

Już wkrótce

 

Zapraszamy wszystkich rowerzystów na najbliższą imprezę organizowaną przez Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

W dniu 24 maja 2014 r. odbędzie się XV Gnieźnieński Rajd Rowerowy Imprezie towarzyszyć będzie oficjalne otwarcie szlaków rowerowych wytyczonych i oznakowanych przez Starostwo Powiatowe przy współpracy Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego.

Rajd rozpocznie się o godzinie 1000 na Rynku w Gnieźnie i po uroczystości otwarcia rowerzyści przejadą ulicami miasta, dalej szlakiem czerwonym do Dziekanowic, gdzie przewidziany jest wypoczynek, poczęstunek oraz tradycyjnie konkursy, gry i zabawy.

Chętni mogą zwiedzić największy w Wielkopolsce skansen etnograficzny.

Powrót z Dziekanowic do Gniezna planowany jest ok. godz. 15.30. 

Regulamin XV Gnieźnieńskiego Rajdu Rowerowego

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

To nasz numer KRS

Kontakt

Polski Klub Ekologiczny 
Koło w Gnieźnie

ADRES:
Miejski Ośrodek Kultury 
ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno

TELEFON:
+48 61 426-46-30

FAX:
+46 61 426-35-23

E-MAIL:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

Nadleśnictwo Gniezno

Wspierają nas